Oreo sausainių pieno kokteilis


Šio kokteilio pirmą kartą paragavau "KFC" greito maisto restorane. Skanumėlis neišpasakytas! Kiekvieną savaitę mūsų šeimoje yra "šeimos vakaras", o jei būname tik su dukra tai - "mergaičių vakaras". Jo metu mes žiūrime filmą ir valgome "junk food'ą", kitaip tariant, tai, kas greit pagaminama: picą, sušius, spragėsius, traškučius bei geriame įvairius pieno kokteilius. Ir mums dėl to nė kiek ne gėda ;)
Na ir į tą mūsų tradiciją pakliuvo Oreo sausainių pieno kokteilis, kuris labai lengvai pagaminamas. Tai - SUPER desertas vaikų gimtadieniams!


2-4 porcijoms reikės:

1 litro vanilinių ledų
150-200 ml. pieno
8-10 Oreo saisainių
Grietinėlės (nebūtina)

Asmeniškai man patinka ypač tirštas kokteilis, kuris labiau primena tirptelėjusius ledus. Tad kokio tirštumo jūs norite koktelio nuspręskite asmeniškai patys. Skystesnis kokteilis - daugiau porcijų (daugiau pieno). Nepabandęs nesužinosi :) Todėl pieno gali prireikti ir daugiau nei 200 ml.

Eiga:

Sulaužykite Oreo sausainius ir sudėkite į el.plakiklį. Sutrinkite. Porą šaukštų sutrintos sausainių masės pasilikite apibarstymui. Sudėkite ledus, supilkite pieną ir viską išplakite. Masę išpilstykite į stiklines, uždėkite išplaktą grietinėlę (arbą purškiamą) ir apibarstykite saisainių trupiniais. 
Belieka mėgautis devintu dangum :)


xoxo Akvilė

No comments