• Meniu
 • Kategorijos
 • Kalėdinis vainikas iš kietų sausuolių


  Labas! Rudeniui įsibėgėjus vyras kapstėsi po rūsį ir parnešė ilgai stovėjusius kietuosius sausuolius. Sako: "-Davai padaryk tu iš jų vainiką, arba aš juos išmesiu." Toks šeiminis šantažas gavosi 😀 Teko daryti. Lipdžiau ir sulipdžiau. Dar prie visos rudos spalvos gausos pridėjau parvežtinių platano medžių vaisių. Toks ir rudeniškas ir kalėdiškas kartu sudėjus vainikas išėjo. Žodžiu dvisezoninis, net kaspino nereikia 😎  Kabini ir viskas!


  O darbar atleiskite... skubu kepti kalėdinių sausainių, kartu su dukra (kokią jau trečią partiją per savaitę) 😉 dovanoms.

  xoxo Akvilė  Labas! Rudeniui įsibėgėjus vyras kapstėsi po rūsį ir parnešė ilgai stovėjusius kietuosius sausuolius. Sako: "-Davai padaryk tu iš jų vainiką, arba aš juos išmesiu." Toks šeiminis šantažas gavosi 😀 Teko daryti. Lipdžiau ir sulipdžiau. Dar prie visos rudos spalvos gausos pridėjau parvežtinių platano medžių vaisių. Toks ir rudeniškas ir kalėdiškas kartu sudėjus vainikas išėjo. Žodžiu dvisezoninis, net kaspino nereikia 😎  Kabini ir viskas!


  O darbar atleiskite... skubu kepti kalėdinių sausainių, kartu su dukra (kokią jau trečią partiją per savaitę) 😉 dovanoms.

  xoxo Akvilė


  . 16 gruodžio 2017 .

  Komentarų nėra

  Rašyti komentarą

  popular posts